Text: Zámek Stvolínky
Znak Stvolínek

Strašidelní čerti

Strašidelní čerti

Dne 4. prosince 2022 se na historickém zámku ve Stvolínkách konala výjimečná adventní akce a mikulášská nadílka. V tomto magickém prostředí se návštěvníci setkali se strašidelnými čerty, kteří přidali do této slavnostní události zvláštní kouzlo a vzrušení.

Zámek ve Stvolínkách se tak proměnil v pohádkovou kulisu pro adventní akci a mikulášskou nadílku. Návštěvníci, kteří se na akce zúčastnili, se ocitli uprostřed magické atmosféry, kterou dotvářeli strašidelní čerti.

Čerti, se svými strašidelnými kostýmy a výrazným vystupováním, vyvolávali smíšené pocity hrůzy a nadšení u všech přítomných. Svým charakterem a tajemným půvabem přinesli do zámku neopakovatelnou atmosféru, která zaujala všechny návštěvníky.

Mikulášská nadílka na zámku byla obohacena o speciální program, který byl určen zejména pro děti. Mikuláš a jeho čerti se postarali o rozdávání sladkostí a dárků, čímž dětem přinesli nejen radost, ale i vzrušení z přítomnosti těchto nezvyklých postav. Pro malé návštěvníky to byl nezapomenutelný zážitek, který zůstane v jejich srdcích na dlouhou dobu.

Celý zámek byl zdoben ve vánočním duchu s tradičními symboly, jako jsou vánoční stromky, světýlka a další dekorace. Tato atmosféra plná očekávání a radosti umocňovala celkový dojem z adventní akce. Návštěvníci měli možnost procházet se historickými prostory zámku a vychutnat si vánoční atmosféru plnou magie.


Advent a mikulášská nadílka na zámku ve Stvolínkách se staly nezapomenutelnou událostí, díky přítomnosti strašidelných čertů, kteří přinesli do této slavnostní atmosféry zvláštní a tajemný prvek. Pro děti i dospělé to byla příležitost zažít vánoční kouzlo s nádechem vzrušení a radosti. Tato událost na zámku ve Stvolínkách přinesla všem návštěvníkům nezapomenutelný zážitek, který budou dlouho vzpomínat.
 

Galerie
Strašidelní čerti a Mikuláš a andělé
Strašidelní čerti a Mikuláš a andělé
Mikuláš s anděly
Mikuláš s anděly
Kuchyně čertů
Kuchyně čertů
Zákoutí v čertí kuchyni
Zákoutí v čertí kuchyni
Výzdoba zámku
Výzdoba zámku
Výzdoba zámky
Výzdoba zámky
Klec na zlobivé děti
Klec na zlobivé děti
Pozvánka
Pozvánka
zpět
Kontakt
Obecní úřad Stvolínky
Stvolínky 53
47102 Stvolínky

Email
Facebook
Obec Stvolínky
fb.com/Stvolinky

Facebook - občanského sdružení Zámek Stvolínky
Občanské sdružení Zámek Stvolínky o.s.
fb.com/ZamekStvolinkyOS

Cookies a ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů a cookies