Text: Zámek Stvolínky
Znak Stvolínek

Představení 'Možná jo!' s Pavlínou Kravcivovou

Představení 'Možná jo!'

V divadelním představení "Možná jo!" se Pavlína Kravcivová představila v roli učitelky Hedviky v One Woman show a umožnila nahlédnout do jejího nitra. Tato hra se zaměřila na setkání dvou zcela odlišných světů - světa učitelky a ambiciózního právníka.

Pavlína Kravcivová, zkušená herečka, dokázala přenést diváky do samotného srdce děje. Její interpretace postavy učitelky Hedviky byla emotivní, autentická a dojímavá. Její umění spočívalo v tom, že dokázala divákům představit duši postavy s veškerými jejími nadějemi, touhami a strachem. Hra se dotýkala otázek lásky, ambicí, kompromisů a lidských vztahů. Pavlína Kravcivová a její herecké partnerství vytvořili na jevišti napínavý a emotivní dialog, který zanechal diváky zamyšlené a dojaté.

Divadelní představení "Možná jo!" s Pavlínou Kravcivovou na zámku Stvolínky tak bylo jedním z těch magických momentů, které zůstanou v paměti dlouho po skončení představení. Tento večer na zámku Stvolínky byl zážitkem, který spojil krásu historického prostředí se špičkovým hereckým uměním a silným emocionálním příběhem. Pro všechny, kteří se této události zúčastnili, to byla opravdu nezapomenutelné divadlo.

Galerie
Představení 'Možná jo!'
Představení 'Možná jo!'
Představení 'Možná jo!'
Představení 'Možná jo!'
zpět
Kontakt
Obecní úřad Stvolínky
Stvolínky 53
47102 Stvolínky

Email
Facebook
Obec Stvolínky
fb.com/Stvolinky

Facebook - občanského sdružení Zámek Stvolínky
Občanské sdružení Zámek Stvolínky o.s.
fb.com/ZamekStvolinkyOS

Cookies a ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů a cookies